doserade pärlor ca 3.8-7 mm, total längd 57 cm, lås 18K guld och silver med rosenslipade diamanter. Med otydliga stämplar. Etui.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10