Stål, Mekaniskt urverk (manuell), Plexiglas, Datum, Klockkedja i metall
Cal. 1030, Serienr 086204. Boettnr 136.0102
Fungerar vid enklare test. Funktion ej garanterad
Åldersrelaterat slitage. Repor.