GRÄDDKANNA

SOCKERSKÅL SAMT BRICKA, silver, CG Hallberg samt MEMA, 1900-taleta mitt.

Sockerskål och gräddkanna med invändig förgyllning. Höjd 8,5-12. Brickans längd 15 cm.

Konditionsrapport

Bucklor. Repor. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L26

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 16 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    450
    44 EUR
    52 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    320 maj 18:04450SEK
    2A20 maj 18:04400SEK
    219 maj 00:50350SEK