VITRINSKÅP/VÄGGSKÅP, tidigt 1900-tal.

Bemålad. Fyra glasade dörrar med bakomliggande, flyttbar hyllinredning. Bredd 140 cm, djup ca 32 cm, höjd ca 122 cm.

Senare målning. Renoverad och kompletterad. Slitage. Torrsprickor. Delvis maskstungen.

Utropspris
3 000 SEK