ULLA PROCOPÉ, SERVISDELAR, 65 st, "Valencia", Arabia 1970-tal.
15 mattallrikar 26 cm
14 djupa tallrikar 23 cm
20 assietter 19,5 cm
1 uppläggningsfat 36 cm
1 skål 22 cm
6 mindre skålar 10 cm
6 tekoppar med fat
1 sockerskål med lock
1 ljusstake
Smärre slitage. En mattallrik med nagg