SVEN PALMQVIST

Skål, glas, "Kraka", Orrefors, signerad.

Underfång av rutnätsmönster. Signerad "Orrefors Kraka nr 342 Sven Palmqvist". Längd 17,5 cm, höjd 8,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    254 EUR
    297 USD

    Budhistorik (9 bud)
    122 maj 18:042600SEK
    3A22 maj 18:032400SEK
    122 maj 18:032200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes