TORSTEN ESBJÖRNSSON

Olja på duk på pannå, signerad a tergo, daterad 2006-2008,

polykrom komposition, ca 70 x 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    196 EUR
    229 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4A22 maj 09:232000SEK
    222 maj 09:231900SEK
    421 maj 22:311800SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes