JETTE L RANNING

Blandteknik, signerad à tergo.

'Sans titre'. 130 x 100 cm.

Konditionsrapport

minimalt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R2
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    262 EUR
    309 USD

    Budhistorik (12 bud)
    521 maj 10:242700SEK
    421 maj 08:212500SEK
    1A21 maj 08:212300SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes