LANTERNA / SKEPPSLYKTA

Hamberg, 1900-talets första hälft.

Kopparhus med glasad front. För styrbord. Märkt "DHJ Hamberg". Invändig fotogenlampa. Bredd ca 35 cm, höjd ca 46 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick med slitage. Anlöpningar och fläckar, främst invändigt.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 020
    99 EUR
    117 USD

    Budhistorik (17 bud)
    918 maj 15:551020SEK
    818 maj 15:52970SEK
    518 maj 15:49920SEK