FLÖTEN

10 st, bl.a Norge, 1900-tal.

Gröntonat glas med flätat snöre. En märkt "Made in Norway F.G". Diameter ca 12 - 21 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Skadat snöre.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    184 EUR
    218 USD

    Budhistorik (12 bud)
    316 maj 17:561900SEK
    516 maj 16:041800SEK
    3A16 maj 16:001700SEK