1051220

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått. Tecken undertill. Höjd 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Glasyrmistor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 910
    372 EUR
    419 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1023 jun 2018 21:203910SEK
    9A23 jun 2018 21:203800SEK
    923 jun 2018 21:203710SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes