1051220
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått. Tecken undertill. Höjd 44 cm.

Slitage. Glasyrmistor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 910
371
417
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
23 jun 2018 21:20
3 910 SEK
9
23 jun 2018 21:20
3 800 SEK
9
23 jun 2018 21:20
3 710 SEK
10
23 jun 2018 21:20
3 510 SEK
10
23 jun 2018 20:36
3 300 SEK