1051220

LOCKURNA

Porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått. Tecken undertill. Höjd 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Glasyrmistor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 910
    375 EUR
    436 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1023 jun 21:203910SEK
    9A23 jun 21:203800SEK
    923 jun 21:203710SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes