1051220

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått. Tecken undertill. Höjd 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Glasyrmistor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 910
    381 EUR
    432 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1023 jun 21:203910SEK
    9A23 jun 21:203800SEK
    923 jun 21:203710SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes