SKRIVBORD

Jugend, tidigt 1900-tal.

Målad furu. Två ldor i sarg med draghandatg av gulmetall. Längd 100, bredd 67, höjd 78 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Lås saknas. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 17 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    300
    29 EUR
    35 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 maj 16:53300SEK