14K guld, ankargång, liten sekundvisare, vikt 92 gram, ca 1900 Boettnr 57243
Åldersrelaterat slitage. Repor. enstaka buckla
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10