1051582

SOFFBORD, 1970-80-tal.

Underrede i förgyllt stål. Överdel med glasskiva. Underdel med spegelglas. Längd 120 cm. Bredd 75 cm. Höjd 38 cm.

Konditionsrapport

Förgyllningen hårt sliten.Märken. Repor. Nagg.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    190 EUR
    214 USD

    Budhistorik (7 bud)
    720 maj 2018 13:452000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    617 maj 2018 18:071000SEK
    517 maj 2018 14:14800SEK