MAUNO MARKKULA

Olja på skiva, signerad.

Sommardag, 49.5 x 60.5 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Smutsig.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T3
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 6 timmar

    Utropspris: 600 EUR

    300
    EUR
    3 092 SEK
    354 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 320 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 maj 20:26300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    220 maj 12:53100EUR
    116 maj 17:3080EUR