Tony Landberg

(Sverige, Född 1941)
Tony Landberg
(Sverige, Född 1941)

TONY LANDBERG, fotografi, signerad och numrerad 60/70, Italien 1972.

"Vägflicka" Pigmentutskrift på fineartpapper. Bildyta 39 x 57,5 cm. cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
9 500
854
901
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
25 maj 2018 15:16
9 500 SEK
25 maj 2018 15:16
9 400 SEK
25 maj 2018 15:16
9 200 SEK
25 maj 2018 15:15
9 000 SEK
25 maj 2018 15:15
8 900 SEK
25 maj 2018 15:15
8 700 SEK
25 maj 2018 15:15
8 500 SEK
25 maj 2018 15:14
8 200 SEK
25 maj 2018 15:14
8 000 SEK
25 maj 2018 8:05
7 800 SEK
24 maj 2018 23:34
7 500 SEK
21 maj 2018 14:56
7 000 SEK
21 maj 2018 10:02
6 500 SEK
21 maj 2018 9:34
2 000 SEK
19 maj 2018 8:23
1 855 SEK