TORD BJÖRKLUND, karmstol "Klinte" för IKEA 1900-talets slut

Stomme av förkormad metall, sits, rygg och armstöd av svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fläckar.

Klubbat pris
2 100
184
191
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
24 maj 2018 21:32
2 100 SEK
24 maj 2018 21:32
2 000 SEK
24 maj 2018 21:26
1 950 SEK
24 maj 2018 21:26
1 850 SEK
24 maj 2018 21:13
1 750 SEK
23 maj 2018 19:59
1 650 SEK
23 maj 2018 5:46
1 550 SEK
23 maj 2018 5:46
1 500 SEK
23 maj 2018 5:46
1 450 SEK
23 maj 2018 5:46
1 350 SEK
22 maj 2018 7:31
1 150 SEK
22 maj 2018 7:21
1 050 SEK
22 maj 2018 7:21
1 000 SEK
22 maj 2018 7:21
950 SEK
22 maj 2018 7:21
900 SEK
22 maj 2018 7:20
850 SEK
22 maj 2018 7:20
800 SEK
21 maj 2018 21:48
700 SEK
21 maj 2018 21:48
650 SEK
21 maj 2018 21:48
600 SEK
21 maj 2018 21:11
550 SEK
21 maj 2018 21:11
500 SEK
21 maj 2018 19:53
450 SEK
19 maj 2018 13:49
400 SEK
18 maj 2018 12:50
350 SEK
17 maj 2018 21:41
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13