Design
1051742

BREVKNIV SAMT SLIPSNÅL, sterlingsilver, Georg Jensen, 1900-tal. Vikt 50 g inkl stålblad.

Brevkniv längd 21 g.
Slipsnål mått 5,5x1 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK