BREVKNIV SAMT SLIPSNÅL

Sterlingsilver, Georg Jensen, 1900-tal. Vikt 50 g inkl stålblad.

Brevkniv längd 21 g.
Slipsnål mått 5,5x1 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    505
    49 EUR
    58 USD

    Budhistorik (6 bud)
    419 maj 21:32505SEK
    3A19 maj 21:32455SEK
    419 maj 21:32451SEK