CIGARETTETUI

Silver, Persien (Iran), oidentifierade stämplar. Total vikt 151 g.

Förgylld insida. Mått 11x8x1 cm.

Konditionsrapport

Mindre anlöpningar. Smärre bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    960
    93 EUR
    110 USD

    Budhistorik (12 bud)
    4A18 maj 10:54960SEK
    518 maj 10:54910SEK
    4A18 maj 10:53810SEK