VÄGGLAMPA

Omkring 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Skärm lackerad, genombruten dekor. Längd ca 65 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H153

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    92 EUR
    109 USD

    Budhistorik (13 bud)
    1A22 maj 17:58950SEK
    522 maj 17:58900SEK
    1A22 maj 17:13850SEK