LARS JONSSON

Akvarell, signerad och daterad 1998.

Fåglar i bärbuske. 30 x 24 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    18 timmar 56 minuter

    Utropspris: 8 000 SEK

    7 300
    708 EUR
    837 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 7 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    621 maj 18:337300SEK
    5A21 maj 18:337100SEK
    519 maj 06:576400SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes