SERVERINGSBRICKA

Silver, CGH, 1947.

Profilerad kant. Längd 55 cm, bredd 35,5 cm. Vikt 1309 g.

Konditionsrapport

Bruksskick med några repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    350 EUR
    417 USD

    Budhistorik (7 bud)
    616 maj 21:503600SEK
    516 maj 21:193400SEK
    4A16 maj 21:193300SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes