THORVALD BINDESBÖLL

Gaffel samt sked, silver, Holger Kyster, Danmark, 1910-tal.

Längd ca 21 cm, vikt 123 g.

Konditionsrapport

Bruksskick. Senare gravyr på undersida.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    950
    92 EUR
    109 USD

    Budhistorik (12 bud)
    518 maj 14:28950SEK
    4A18 maj 14:28900SEK
    417 maj 22:55850SEK