BERNT RINGQVIST

Samt OSVALD LARSSON, 2 st, olja på papper, signerade och en daterad Paris -47.

Porträtt. Bildernas mått 21 x 29 samt 22 x 18 cm.

Konditionsrapport

Vågigt papper. Fuktfläckar bakom glas. Ej examinerade ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    97 USD

    Budhistorik (10 bud)
    3A26 maj 21:47850SEK
    426 maj 21:47800SEK
    3A26 maj 21:47700SEK