ÖYVIND FAHLSTRÖM, 3 st, serigrafier, stämpelsignerade, numrerade och stämpeldaterade 1976.
"Nights, Winters, Years". Numrerade 27/500, 29/500, 30/500. Oramade. Bladens mått ca 63 x 90 cm.
Ojämnt gulnade. Smärre fläckar och repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK