RING med briljanter ca 0

40 ct.

Storlek 17,5/55,5. Totalvikt 4,2 gram.

Konditionsrapport

Repor. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Unni Trolle

Unni Trolle
Gemmolog, värderare

unni.trolle@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 21 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    350
    34 EUR
    40 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    222 maj 15:08350SEK
    117 maj 19:01300SEK