TAKLAMPA

1900-talets slut.

Stomme i mässing, 5 ljuspunkter, runda kupor i gulbruntonat glas. Diameter ca 60 cm. Total höjd ca 300 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt bruksslitage. Kuporna med tillverkningsrelaterade märken. Ej funktionstestad. Transporteras nedmonterad.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    310
    EUR
    3 196 SEK
    366 USD

    Budhistorik (16 bud)
    419 maj 20:35310EUR
    319 maj 20:33290EUR
    419 maj 20:33270EUR