1052332

TAKLAMPA

1900-talets slut.

Stomme i mässing, 5 ljuspunkter, runda kupor i gulbruntonat glas. Diameter ca 60 cm. Total höjd ca 300 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt bruksslitage. Kuporna med tillverkningsrelaterade märken. Ej funktionstestad. Transporteras nedmonterad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    165
    EUR
    1 734 SEK
    193 USD

    Budhistorik (9 bud)
    219 jun 17:49165EUR
    319 jun 17:47155EUR
    2A19 jun 17:47150EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes