1052332

TAKLAMPA, 1900-talets slut.

Stomme i mässing, 5 ljuspunkter, runda kupor i gulbruntonat glas. Diameter ca 60 cm. Total höjd ca 300 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt bruksslitage. Kuporna med tillverkningsrelaterade märken. Ej funktionstestad. Transporteras nedmonterad.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    165
    EUR
    1 735 SEK
    186 USD

    Budhistorik (9 bud)
    219 jun 2018 17:49165EUR
    319 jun 2018 17:47155EUR
    2A19 jun 2018 17:47150EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes