MINNESMYNT

5 st, guld, 2000-tal.

- 20 euro, Yleisurheilun MM 2005.
- 20 euro, Samuel Beeckett, 2006.
- 20 francs, Garde Suisse Pontificale 2006.
- 1 pound, Alderney 2006.
- 3000 riels, Taj Mahal 2005.
Diameter cirka 14 mm, total vikt cirka 7 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    170
    EUR
    1 752 SEK
    201 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 180 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    117 maj 17:51170EUR
    417 maj 14:37160EUR
    316 maj 22:57150EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes