- 20 euro, Yleisurheilun MM 2005.
- 20 euro, Samuel Beeckett, 2006.
- 20 francs, Garde Suisse Pontificale 2006.
- 1 pound, Alderney 2006.
- 3000 riels, Taj Mahal 2005.
Diameter cirka 14 mm, total vikt cirka 7 g.
Smärre slitage och repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.