GLASSERVIS

35 delar, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Sex champagneglas, fem rödvinsglas, sju vitvinsglas, sex starkvinsglas, sex likörkupor, fem selterglas. Höjd 9- 23,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. En del med nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V15

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 8 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    900
    87 EUR
    103 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 950 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    220 maj 22:21900SEK
    320 maj 21:07800SEK
    118 maj 01:58500SEK