SKÅP

1700-tal.

Fanerat med ek. Beslag av metall. På kulfötter. Översida klädd med textil. Bredd 100. Djup 46. Höjd 130 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Skador, kompletteringar, fanerskador, senare fötter och beslag. Omarbetad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    369 EUR
    436 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A16 maj 18:203800SEK
    516 maj 18:203600SEK
    4A16 maj 18:173400SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes