Design
1052785
SOFFBORD, funkis, 1930-tal.

Mahognyfaner med intarsiadekor. Kopplade ben. Diameter 90, höjd 59 cm.

Smärre slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK