BOK, "Taflor till Fänrik Ståls sägner", P. B. Eklunds förlag, Stockholm, 1884.

Med 18 färglitografier av C T Staaf. 39 x 30 x 1 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK