SPEGELLAMPETTER

Ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad ram med dekor av akantusblad och blomster. För ett ljus vardera. Höjd ca 52 cm, bredd 17 cm.

Konditionsrapport

Renoverade och kompletterad. Slitage. Små enstaka sprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 timmar 43 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    3 650
    354 EUR
    418 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (30 bud)
    10A24 maj 17:123650SEK
    1124 maj 17:123450SEK
    1024 maj 12:593110SEK