BORDSLAMPA

"Bumling", Ateljé Lyktan 1900-talets senare del.

Total höjd ca 62 cm, etikettmärkt

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    175 EUR
    206 USD

    Budhistorik (10 bud)
    219 maj 20:061800SEK
    5A19 maj 20:051700SEK
    219 maj 20:051700SEK