KISTA

Allmoge, Hälsingland, 1800-tal.

Originalmålad. Beslag av metall. Längd 73. Bredd 63. Höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage, repor, märken, färgbortfall, viss lukt. Nycklar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 003
    294 EUR
    343 USD

    Budhistorik (21 bud)
    514 maj 20:373003SEK
    114 maj 19:512803SEK
    5A14 maj 19:512710SEK