FELIX CHOPIN

Skulptur signerad och daterad 1867.

"Tsar Ivan V" höjd ca 26 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 25 000 SEK

    5 000
    485 EUR
    573 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    417 maj 23:075000SEK
    317 maj 18:48850SEK
    217 maj 18:02800SEK