VIKSKÄRM, jugend, 1900-talets början.

Mahogny. Tredelad, delvis broderad landskapsscen med dekor av fåglar. På hjul. 3 x 66,5. Höjd 175 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Missfärgad. Fuktskador

Utropspris
2 000 SEK