GOLVLAMPA

ASEA, omkring 1900-talets mitt.

Grålackerad metall med mässingsdetaljer. Medföljande textilklädd skärm. Märkt under foten. Höjd inkl. skärm 153 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar och anlöpningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    401
    39 EUR
    45 USD

    Budhistorik (4 bud)
    114 jun 11:51401SEK
    2A14 jun 11:51351SEK
    214 jun 11:50350SEK