SERVERINGSVAGN

1900-talets andra hälft.

Mörkbetsad bok. Lös bricka med karta och hänklar. Längd ca 88 cm, bredd 45 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Fläckar. Skadad gummi på hjulen.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    53 EUR
    64 USD

    Budhistorik (8 bud)
    219 maj 08:29550SEK
    4A19 maj 08:29500SEK
    219 maj 08:29500SEK