MATBORD. Josef Frank, Svenskt Tenn. Modellnr 771.

Runt, fanérat med mahogny på fyrdelad centralfot. Diam 130, h 72. 3 iläggskivor à 55 cm medföljer. Tot l 295.

Skivan med brännskador samt slitage.

Utropspris
3 000 SEK