Två höga gavlar, en grå och en svart, höjd ca 220 cm, bredd 19 cm. Fyra mindre gavlar i olika storlekar, två svarta och två vita, höjd 51-76 cm, bredd 18-28 cm. Fem hyllplan fanerade med teak, delvis etikettmärkta, längd 60 cm, bredd 20 cm. Två tidningshyllor i metall, längd 60 cm, bredd 35 cm.
Bruksskick. Repor. Märken. Färgbortfall på gavlar.