KANDELABER

Silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 1380 g.

Diameter 33 cm, höjd 21 cm.

Konditionsrapport

Mindre slitage. Något anlupen.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    606 EUR
    709 USD

    Budhistorik (9 bud)
    524 maj 22:006200SEK
    4A24 maj 22:006000SEK
    424 maj 15:415460SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes