AXEL LIND

Olja på duk, signerad.

Månskensmarin. Duk 65 x 81 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts. Smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T226

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    6 800
    661 EUR
    787 USD

    Budhistorik (22 bud)
    1119 maj 15:076800SEK
    9A19 maj 15:076600SEK
    919 maj 14:116200SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes