OLIVER CLARE

Olja på duk, signerad och daterad -96.

Motiv av äppelblommor och ägg i fågelbo. 18 x 25,5 cm.

Konditionsrapport

Repor. Krackelyr. Åldersrelaterat slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 11 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 805
    175 EUR
    207 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 905 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    420 maj 00:001805SEK
    7A20 maj 00:001800SEK
    719 maj 22:341600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes