BROSCH

Med odlade pärlor.

20K guld. Höjd 3,5 cm. Vikt 8,1 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Gravyr. Otydliga stämplar. Omarbetad.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Värderare smycken

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 timmar 58 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 300
    127 EUR
    149 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    1A24 maj 21:441300SEK
    324 maj 21:441200SEK
    1A24 maj 21:431100SEK