RING, med akvamarin ca 6.50 ct, rubiner samt gammalslipade diamanter, Schöttle, Köping, 1970-tal.

18K vitguld. Storlek 16,5/52. Vikt 12,2 gram.

Slitage. Slitage. Gravyr. Omarbetad.

Utropspris
6 000 SEK