Design
1053677

SVEN-ARNE GILLGREN, bestickservis, stål, "Parad", 115 delar, Gense och G.A.B, 1900-talets tredje kvartal.

24 matgafflar, 24 matknivar, 24 matskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar, tolv bordsskedar, två smörknivar samt fem serveringsbestick. Delvis i originalförpackningar.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK