SPEGLAR

2 st, 1900-talets mitt.

Tredelade med utfällbara sidor. Bakstycke i trä.
En total bredd 90, höjd 71 cm.
En total bredd 70, höjd 63 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. En med större kantnagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 260
    122 EUR
    144 USD

    Budhistorik (14 bud)
    620 maj 19:571260SEK
    5A20 maj 19:571200SEK
    520 maj 15:471160SEK