BOKSTÖD

Ett par, art déco, försilvrad metall, marmor och ben, 1920-tal.

Längd 10,5 cm, höjd 12,5 cm.

Konditionsrapport

Märkbara skador.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    60
    EUR
    618 SEK
    71 USD

    Budhistorik (6 bud)
    418 maj 13:1560EUR
    317 maj 19:1755EUR
    1A17 maj 19:1750EUR